Вести | Математика 1

У прилогу можете видети  резултати другог писменог колоквијума из Математике 1, као и информације о увиду у радове и решења задатака ове групе.

Преостали резултати ће бити објављени најкасније у петак 19.1.2024.

ВИШЕ

Накнадни писмени испити за студенте који су испунили услов да полажу писмени испит у доданом року биће одржан у суботу  13.01.2024. у 8 часова и то

у сали Амфитетар 4 - Математика 1;

у ...

ВИШЕ

У прилогу се налазе резултати активности за школску 2023/2024.

За евентуалне рекламације, можете се обратити Нади Младеновић путем ћаскања на Теамсу најкасније до 13.01.2024.

ВИШЕ

У прилогу можете видети  преостали резултати првог писменог колоквијума из Математике 1, као и информације о увиду у радове и решења задатака ове групе.

Драге колеге,

Термин увида у радове код Данијела Алексића ( за део групе 5 и групу 7) одлаже се док не оздрави. Нови термин увида у радове ће бити накнадно објављен.