Вести | Математика 1

У прилогу можете видети  резултати другог писменог колоквијума из Математике 1  за  групу 8, као и информације о увиду у радове.

ВИШЕ

У прилогу можете видети  резултати другог писменог колоквијума из Математике 1  за  део групе 5 , као и информације о увиду у радове.

ВИШЕ

У прилогу се налази списак студената који су на другог писменом колоквијуму радили задатке групе 5 (део групе 5). За студенте са овог списака резултати колоквијума ће бити објављени најкасније  до 19.1. у 7ч а увид у радове ће бити у четвртак 19.1.2023. у 11ч у кабинеу 316.

ВИШЕ

У прилогу можете видети  резултати другог писменог колоквијума из Математике 1  за  групу 7, као и информације о увиду у радове.

ВИШЕ

У прилогу можете видети  резултати другог писменог колоквијума из Математике 1  за део групе 2 и групу 4, као и информације о увиду у радове.