Вести | Математика 1

У прилогу можете видети  преостали резултати првог писменог колоквијума из Математике 1, као и информације о увиду у радове и решења задатака ове групе.

Драге колеге,

Термин увида у радове код Данијела Алексића ( за део групе 5 и групу 7) одлаже се док не оздрави. Нови термин увида у радове ће бити накнадно објављен.

ВИШЕ

У прилогу можете видети  резултати првог писменог колоквијума из Математике 1, као и информације о увиду у радове и решења задатака ове групе.

Преостали резултати  биће објављени најкасније до среде 13.12.2023.

ВИШЕ

С обзиром на чињеницу да се предмети 1. и 2. године не могу полагати у апсолвентским роковима, студенти старијих генерација којима су за завршетак студија преостали само испити из математичких предмета (Математика 1, 2, 3, ДМС или НА), испите из тих предмета у јануарском испитном року могу ...

ВИШЕ

У прилогу се налазе резултати групе 1 и групе 2 писменог испита из Математике 1 у октобарском испитном року, као и информације о увиду у радове.