Vesti | Matematika 2

U prilogu možete preuzeti  rezultate 1. pismenog kolokvijuma iz Matematike 2  za ostatak grupe 2.

Uvid u radove: sreda 8.5.2024. u 10:30h, kabinet 215. Pre uvida pogledati rešenja zadataka na Teams-u (M2\General\Files).

VIŠE

U prilogu se nalaze rezultati kolokvijuma i informacije o uvidu u radove

VIŠE

U prilogu možete videti  rezultati prvog pismenog kolokvijuma iz Matematike 2  za ostatak grupe 6.

Informacije o uvidu u radove nalaze se na dnu pdf fajla sa rezultatima. Uvid u ostatak grupe 6 će biti samo u terminu naznačenom u fajlu. Naknadni uvid neće biti moguć.

Rezultati ...

VIŠE

U prilogu možete videti rezultate prvog pismenog kolokvijuma iz Matematike 2 za ostatak grupe 4.

Informacije o uvidu u radove nalaze se na dnu pdf dokumenta sa rezultatima.

VIŠE

U prilogu možete videti  rezultati prvog pismenog kolokvijuma iz Matematike 2  za ostatak grupe 1.

Informacije o uvidu u radove nalaze se na dnu pdf fajla sa rezultatima.